Ani ne za týden se spustí DiGiMÁK!

dgm

Ani ne za týden se to spustí! Další důležitý pilíř sbírky Vlčí mák České republiky pro válečné veterány 2025 - elektronická podoba máků - DiGiMÁK Vygenerujte si od středy 29. 10. hned od rána právě ten váš jedinečný - s věnováním, s jménem vašeho hrdiny či hrdinky, veterána, kterého máte v rodině a chcete mu tím projevit úctu a hold. DiGiMÁKu to sluší na profilových fotkách, v elektronickém podpisu e-mailů, na hlavičkovém papíře, … Těšíme se, až uvidíme právě ten Váš.

Pomáháme veteránům, kde je potřeba. Třeba i za zdmi věznice.

POMÁHÁME VETERÁNŮM, KDE JE POTŘEBA.Život občas přináší těžké situace, ale právě kvůli nim jsme tady my s naší péči o válečné veterány MO, abychom napomohli.

KDE KVETOU VLČÍ MÁKY: INSPIRACE Z NORSKA: Uznání veteránů jako celospolečenský závazek

Norský systém péče o válečné veterányProblematiku péče o válečné veterány v Norsku představil během workshopu Ole A.

Zájem studentů Univerzity obrany o přednášku na téma péče o válečné veterány MO

🪖 Budoucí velitelé a síla podpory 💪Po čtvrtečním „UNOB FESTU" pokračoval v pátek 12.