Společně jsme oslavili Vánoce

s
V komunitních centrech v Praze, Brně a Olomouci a také ve Vojenská nemocnice Olomouc jsme společně oslavili Vánoce.
Naši “teréňáci“ péče o válečné veterány MO se postarali o nezapomenutelnou atmosféru – zpívali jsme koledy, pekli cukroví a sdíleli radost z krásného večera. Na setkáních s válečnými veterány jsou ale vždycky nejsilnější společně vzpomínky. I teď se stalo, že se u jednoho stolu se potkaly příběhy o sabotáži německých vlaků, záchranářských akcích v Iráku a veselé historky, jak se slavily Vánoce během mise UNPROFOR.
A když nám pak řeknete: „Nejupřímnější setkání, které jsem zažil,“ víme, že naše práce má smysl. Děkujeme, že jste součástí naší komunity. Bez vás by to nešlo.
Moc děkujeme společnosti SAAB Technologies s.r.o která celkově podpořila tato setkání.

Pomáháme veteránům, kde je potřeba. Třeba i za zdmi věznice.

POMÁHÁME VETERÁNŮM, KDE JE POTŘEBA.Život občas přináší těžké situace, ale právě kvůli nim jsme tady my s naší péči o válečné veterány MO, abychom napomohli.

KDE KVETOU VLČÍ MÁKY: INSPIRACE Z NORSKA: Uznání veteránů jako celospolečenský závazek

Norský systém péče o válečné veterányProblematiku péče o válečné veterány v Norsku představil během workshopu Ole A.

Zájem studentů Univerzity obrany o přednášku na téma péče o válečné veterány MO

🪖 Budoucí velitelé a síla podpory 💪Po čtvrtečním „UNOB FESTU" pokračoval v pátek 12.